20
червня 2026 року з нагоди Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та
проведення Всеукраїнського Олімпійського дня громадською організацією «Жінки за
зміни» було організовано захід «Олімпійська година» у столиці та регіонах
України.
У
даному заході, метою якого є популяризація фізичної культури й спорту, а також
здорового способу життя, брали участь керівники органів державної влади та
місцевого самоврядування, представники державних установ і громадських
організацій, відомі спортсмени та тренери, учні спортивних та загальноосвітніх
шкіл, студентська молодь.
До
заходу долучилися учасниці народної студії розмовного жанру та студії естрадного
танцю Миколаївського національного аграрного університету. Валерія Божко, Софія
Золотих, Юлія Карявка, Софія Котляр, Марія Іщенко, Владислава Кучеренко отримали
сертифікати - за активну участь в Олімпійській руханці, проявлену силу,
спритність, командний дух і прагнення до перемоги!


Дописати коментар