09 травня 2025 року здобувачі вищої освіти факультету менеджменту Миколаївського національного аграрного університету стали учасниками відкритого лекційного заняття з дисципліни «Маркетинг» на тему «Digital-маркетинг».
Особливістю заходу стала участь зовнішнього стейкхолдера – директора з маркетингу компанії CJob Nikolaev Ярослава Лагутіна. Професіонал поділився з молоддю практичним досвідом, розкрив важливість цифрових інструментів у сучасному бізнесі, а також акцентував увагу на побудові ефективної digital-стратегії.
Під час лекції учасники ознайомилися з актуальними моделями маркетингу, такими як AARRR Девіда Маклура та STDC (See, Think, Do, Care). Окрему увагу було приділено цифровим засобам аналізу ринку та конкурентного середовища, що є невід’ємною частиною підготовки сучасного фахівця.
Здобувачі вищої освіти отримали безцінний багаж знань та практичних навичок, що сприятимуть формуванню їхніх професійних компетентностей та розвитку hard skills.
Висловлюємо щиру подяку Ярославу Лагутіну за натхнення, досвід та мотивацію, а нашим студентам бажаємо успіхів на шляху до професійного становлення!


Дописати коментар