Атестаційний екзамен зі спеціальності 201 Агрономія СВО «Бакалавр» денної форми здобуття вищої освіти

З 7 по 17 червня 2024 року на факультеті агротехнологій відбувся атестаційний екзамен у здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Агрономія» зі спеціальності 201 Агрономія СВО «Бакалавр» денної форми здобуття вищої освіти.
Головою Екзаменаційної комісії затверджено канд. с.-г. наук, доцентку, доцентку кафедри рослинництва імені О.І. Зінченка Уманського національного університету садівництва Кононенко Лідію Михайлівну.
Складання атестаційного екзамену проводилося на відкритому засіданні екзаменаційної комісії за участю голови комісії (Кононенко Л. М.) та членів комісії (Дробітько А. В., Гамаюнової В. В., Нікончук Н. В., Панфілової А. В.).
Атестаційний екзамен проходив у діловій обстановці за високої активності і доброзичливості екзаменаційної комісії та показав, що більшість здобувачів добре орієнтуються в сучасних питаннях агрономії і в змозі кваліфіковано проводити роботу за своїм фахом. 70,1% здобувачів вищої освіти складали атестаційний екзамен в офлайн форматі. 
Всі здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій в кількості 78 чол., які були допущені до складання атестаційного екзамену, успішно завершили курс навчання. За результатами атестаційного екзамену Екзаменаційна комісія вирішила присвоїти освітню кваліфікацію – бакалавр з агрономії зі спеціальності 201 Агрономія та видати дипломи встановленого зразку без відзнаки – 78 випускникам.
Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти із успішним складанням атестаційного екзамену, бажаємо перемоги, миру, нових досягнень та міцного здоров’я.
Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget