3 грудня 2021 р. студенти-бакалаври факультету ТВППТСБ відвідали своїх колег – молодших спеціалістів у Мигійському фаховому коледжі Миколаївського НАУ. Зустріч була очікувана, оскільки вже за 6-7 місяців випускникам коледжу необхідно буде приймати рішення: Що далі, вчитися на бакалавра чи розпочинати працювати?
А тому домовленість поділитися досвідом розв’язання цього питання від студентів факультетів для студентів коледжу була бажаною, і її виконано. Надія Прасова (студентка ОС 212-"Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза"), Ілля Подолян (студент ОС 204-"Технологія ВППТ") та Анастасія Кононова (студентка ОС 162-"Біотехнології та біоінженерія") за підтримки деканату факультету ТВППТСБ та дирекції Мигійського коледжу мали змістовну зустріч; розповіли про особистий вибір щодо цього кроку, наживо навели приклади використання ресурсів бібліотеки, можливостей дистанційного навчання та самопідготовки, контактування з НПП за використання платформи MoodleМНАУ та ін. Більш того – студентський декан Надія Прасова поділилася досвідом позанавчального життя студенства факультету та університету, розвитку неформальних та інформальних методик навчання у ЗВО, перспектив наступного працевлаштування, мешкання у гуртожитку, можливостей щодо проходження практик, у тому числі й закордонних.
Відбулася і палка дискусія, бо два студенти факультету з трьох, які відвідали цього разу коледж, раніше також навчалися у коледжі (а Ілля Подолян саме у Мигійському коледжі раніше і навчався), а тому й викликали шалений інтерес у випускників Мигійського коледжу.
Також, поділився інформацією про університет, про роботу приймальної комісії та особливості вступу на фіксовані конкусні пропозиції для 2-3 курсів бакалаврату, про освітній процес факультету декан Михайло Гиль. До розмови долучилися працівники дирекції коледжу і на завершення всі зробили фото на згадку.
Приймати рішення про наступне продовження освіти слід виважено, бо це «особистий вклад» і відповідальність за свій подальший професійний успіх, що може слухачам забезпечити колектив Миколаївського НАУ.
Деканат факультету ТВППТСБ
Дописати коментар