3 грудня 2021 р. студенти-бакалаври факультету ТВППТСБ відвідали своїх колег – молодших спеціалістів у Мигійському фаховому коледжі Миколаївського НАУ. Зустріч була очікувана, оскільки вже за 6-7 місяців випускникам коледжу необхідно буде приймати рішення: Що далі, вчитися на бакалавра чи розпочинати працювати?
А тому домовленість поділитися досвідом розв’язання цього питання від студентів факультетів для студентів коледжу була бажаною, і її виконано. Надія Прасова (студентка ОС 212-"Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза"), Ілля Подолян (студент ОС 204-"Технологія ВППТ") та Анастасія Кононова (студентка ОС 162-"Біотехнології та біоінженерія") за підтримки деканату факультету ТВППТСБ та дирекції Мигійського коледжу мали змістовну зустріч; розповіли про особистий вибір щодо цього кроку, наживо навели приклади використання ресурсів бібліотеки, можливостей дистанційного навчання та самопідготовки, контактування з НПП за використання платформи MoodleМНАУ та ін. Більш того – студентський декан Надія Прасова поділилася досвідом позанавчального життя студенства факультету та університету, розвитку неформальних та інформальних методик навчання у ЗВО, перспектив наступного працевлаштування, мешкання у гуртожитку, можливостей щодо проходження практик, у тому числі й закордонних.
Відбулася і палка дискусія, бо два студенти факультету з трьох, які відвідали цього разу коледж, раніше також навчалися у коледжі (а Ілля Подолян саме у Мигійському коледжі раніше і навчався), а тому й викликали шалений інтерес у випускників Мигійського коледжу.
Також, поділився інформацією про університет, про роботу приймальної комісії та особливості вступу на фіксовані конкусні пропозиції для 2-3 курсів бакалаврату, про освітній процес факультету декан Михайло Гиль. До розмови долучилися працівники дирекції коледжу і на завершення всі зробили фото на згадку.
Приймати рішення про наступне продовження освіти слід виважено, бо це «особистий вклад» і відповідальність за свій подальший професійний успіх, що може слухачам забезпечити колектив Миколаївського НАУ.
Деканат факультету ТВППТСБ
Дописати коментар
Click to see the code!
To insert emoticon you must added at least one space before the code.