Спортивні новини

Нещодавно в спортивній залі головного корпусу було проведено Зимову першість МДАУ з міні-футболу серед збірних команд студентів університету. В цих змаганнях взяло участь 8 команд. Загальна кількість учасників змагань – 80 студентів. Кожну команду прийшли підтримати вболівальники, тому змагання вийшли масовими та яскравими. У важкій та запеклій боротьбі переможцем цих змагань стала збірна команда студентів факультету механізації с.г., капітан команди – Костянтин Смоков (гр. П 2/1). ІІ місце посіла збірна команда студентів агрономічного факультету, ІІІ місце – у збірної команди Інституту економіки та управління.

29 лютого 2012 року в гуртожитку №3 відбувся шаховий турнір серед студентів, які мешкають в гуртожитках. Переможцем шахового турніру став Антошин В. – студент групи М 1/1, ІІ місце посів Солодовник П. – студент групи Ен 1/1, ІІІ місце – Романюк І. – студент групи Ен 3/1.
Переможців змагань було нагороджено почесними грамотами та кубками.