Презентація програм практики та стажування ЗВО за кордоном

Стажування за кордоном – чудовий досвід та клондайк можливостей. Особливо, якщо ти – здобувач вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету, в якому на сьогоднішній день добре налагоджена організація міжнародної практики.

13.10.2020 року на факультеті менеджменту відбулась презентація програм практики та стажування за кордоном для здобувачів вищої освіти МНАУ та ТЕК МНАУ.

Директор компанії «Фін Агро Консалтинг» Бойчук Андрій Аркадійович та його заступник Пилипенко Олег Валерійович, керівник виробничої практики студентів університету Портна Юлія Володимирівна, провідний спеціаліст Центру міжнародного співробітництва та правового забезпечення Карбашевський Віталій Васильович представили для ЗВО 2 - 5 курсів всіх спеціальностей можливість пройти закордонну практику та стажування в різних країнах, а саме:  Німеччина (м.Дрезден, м.Дюсельдорф, м.Мюнхен, м.Гамбург, м.Ганновер), Швейцарія, Данія, Норвегія, Швеція, США та Ірландія.

Здобувачі мали змогу отримати вичерпну інформацію про особливості програм стажування та обрати для себе бажану.Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget