На відкритій лекції доцент кафедри рослинництва та СПГ розповів про технологію вирощування сорго

 24 лютого 2026 року для здобувачів вищої освіти третього курсу факультету агротехнологій доцентом кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Артюшенком В. В.  була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Рослинництво» на тему «Технологія вирощування культури сорго».

До лекції долучилися, окрім здобувачів вищої освіти факультету агротехнологій, викладачі кафедри рослинництва та СПГ, зокрема завідувач кафедри д-р с.-г. наук, професор Панфілова А. В., заступник декана факультету агротехнологій з навчальної роботи, канд. с.-г. наук, доцент Маркова Н. В., канд. с.-г. наук, доцент Хоненко Л. Г.

Під час проведення лекції Валерій Артюшенко активно застосовував наявні на кафедрі аудіо- та відео-засоби передачі інформації, що дало змогу викладачеві донести програмний матеріал до здобувачів вищої освіти як в аудиторії, так і до тих, хто отримав дозвіл на навчання в форматі онлайн через життєві обставини.

Здобувачам вищої освіти дізналися про стабільну продуктивність, високу поживність зерна і зеленої маси та біологічну особливість культури сорго витримувати високі температури, пристосовуватись до умов  обмеженого водозабезпечення на півдні України. Культура сорго має унікальні екологічні властивості зростати на солончаках і  ґрунтах  з вторинним засоленням і може бути першою культурою в ланці сівозміни при проведенні заходів з меліорації засолених земель.





 

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget