Спортивне свято «Козацькі ігри» 2015

20 жовтня 2015 року в спортивній залі головного корпусу відбулося спортивне свято «Козацькі ігри», в якому взяли участь збірні команди першокурсників усіх факультетів університету і технолого-економічного коледжу.

До організаційного комітету змагань увійшли декан факультету ТВППТСБ М.І. Гиль, декан факультету агротехнологій А.В. Дробітько, директор ТЕК В.П. Рибачук, завідувач кафедри фізичного виховання університету Н.В. Петренко та інші.

У програмі свята були спортивні естафети, змагання з видів, перетягування канату, показові виступи спортсменів і номери художньої самодіяльності. Це були: пісні у виконанні Корзун Ольги та

Бровченка Олексія, танець ансамблю народної хореографії «Золотий колос»; показові виступи з армрестлінгу та гирьового спорту.

В змаганнях «Козацькі ігри» перемогла збірна команда факультету ТВППТСБ; ІІ місце посіла збірна команда факультету агротехнологій; ІІІ місце – у збірної команди інженерно-енергетичного факультету.

У змаганнях з видів спорту переможцями стали: Дюльгер Олег, гр. М1/2, – піднімання гирі (з результатом 44 рази); Бугровенко Валентин, гр. Е1/2 – жонглювання футбольним м’ячем; Сокол Віталій, гр. Е1/1 – підтягування на перекладині (з результатом 22 рази); Резніченко Володимир, гр. Т1/3 – армрестлінг.

У перетягуванні канату найсильнішою стала збірна команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.

Переможців змагань було нагороджено перехідним кубком, почесними грамотами, медалями та солодкими призами.