Спортивні новини у грудні 2011

17 грудня, в місті Миколаєві відбувся Відкритий чемпіонат з настільного тенісу в одиночному розряді, в якому взяли участь 64 гравці. Організатором змагань виступала Громадська організація "Молодіжна Ініціативна Група".

Переможець чемпіонату визначався у напруженому протистоянні між Олегом Кожокарем і Григорієм Гаращуком, оскільки обидва учасники набрали рівну кількість балів в груповому раунді. За рівнем майстерності Олег Кожокарь, студент ф-ту механізації с. г. Миколаївського ДАУ, виявився сильнішим за свого суперника і став переможцем Відкритого чемпіонату міста з настільного тенісу.

В місті Миколаєві відбувся Відкритий чемпіонат з настільного тенісу в одиночному розряді.

22-23 грудня 2011 року в м. Запоріжжя відбувся Міжнародний турнір з гирьового спорту. Студент групи Т 5/2 Малихін Руслан, майстер спорту, став срібним призером на цих змаганнях.

В м. Запоріжжя відбувся Міжнародний турнір з гирьового спорту.

23-24 грудня 2011 року на Центральному міському стадіоні проходив Чемпіонат Миколаївської області з легкої атлетики, на якому студент групи А 4/1 Защихін Борис, кандидат в майстри спорту, посів І місце (біг на 60м).

З 15 по 23 грудня 2011 року відбувалася спартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ. Змагання проводились з п’яти видів спорту: шахів, стрільби, дартсу, настільного тенісу та волейболу. Кількість учасників спартакіади – 194 особи.

Найбільш цікавими та масовими були змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки. Виграли змагання викладачі факультету культури й виховання. В особистому заліку з результатом в 90 балів переміг Волянський О.М. (ф-т культури й виховання).

Переможцем спартакіади науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ стала команда викладачів факультету механізації с. г. Команду-переможеця було нагороджено перехідним кубком.

Спартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ.

Відкритий чемпіонат з настільного тенісу в одиночному розряді, Міжнародний турнір з гирьового спорту, Спартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ.