ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

    04.10.2021 р. у Миколаївському національному аграрному університеті розпочалися безкоштовні курси підвищення кваліфікації в межах Загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації «Управління в органах місцевого самоврядування для лідерів громад та депутатів місцевих рад» (579 год/19,3 кред ЄКТС) за сприяння Національного агентства з державної служби України.
    З вітальним словом до слухачів звернувся перший проректор Миколаївського національного аграрного університету Дмитро Бабенко. Він також наголосив, що за результатами успішного навчання учасники отримують сертифікати, що підтверджують здобуті знання та навички (579 год/19,3 кред ЄКТС). Програму презентували та повідомили про її організацію професор Ірина Гончаренко, професор Альона Ключник, доцент Наталія Шишпанова.
    Слухачам запропоновано гнучкий формат навчання з використанням елементів дистанційного навчання (Zoom-конференції), що дозволить узгодити навчання з виконанням посадових обов’язків. факультет менеджменту,кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget