Візит Арама Арістакесяна до МНАУ

Минулого тижня, до Миколаївського національного університету завітав Dr. Aram Aristakesyan, співробітник Університету прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф (Німеччина), який не тільки розвиває свій інтернаціональний магістерський курс «Аграрний менеджмент», а й впроваджує його в університетах-партнерах.
Факультет менеджменту розпочав дії з реалізації заходів щодо подвійних дипломів, які можуть отримати здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітнього ступеня магістр, а саме: диплом Миколаївського національного аграрного університету і одночасно диплом Університету прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф. Протягом свого перебування із візитом у МНАУ А. В. Арістакесян взяв участь у низці заходів, серед яких:
Круглий стіл із обговорення спільних із МНАУ  проектів Еразмус+;
Круглий стіл із обговорення спільних курсів підвищення кваліфікації в університеті;
Семінар з аграрної економіки щодо особливостей розрахунку економічної ефективності виробництва зерна в Німеччині;
Співбесіда з кандидатами на практичних семестр магістерського курсу в Університеті прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф;
Обговорення акредитації міжнародного магістерського курсу «Аграрний менеджмент»;
Презентація Університету прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф і міжнародного магістерського курсу «Аграрний менеджмент» та ін.Факультет менеджменту щиро вдячний А. В. Арістокесяну за візит та цінні знання та сподівається на подальшу співпрацю у ході реалізації спільних проектів.Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget