ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Біології» за напрямом «Біологія рослин»

На факультеті агротехнологій МНАУ 18.04 - 20.04.2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Біології» за напрямом «Біологія рослин», у якому взяли участь представники із 22 закладів вищої освіти України. Гості нашого університету 19.04.2018 року мали змогу відвідати філію кафедри виноградарства та плодоовочівництва – одне з найкращих виноградарських господарств нашої області ПАТ «Радсад» та ТОВ «Миколаївський коньячний завод». Голова товариства Кобзуненко Олег Олександрович провів екскурсію підприємством, де ознайомив із історією виноградарської галузі на Миколаївщині та технологією вирощування технічних сортів винограду. Присутні дізналися багато цікавої та корисної інформації. 
Головний технолог коньячного заводу Сичова Олена Вікторівна ознайомила гостей із технологічним процесом виробництва коньячної продукції. Завод обладнаний за сучасними технологіями, що дозволяє мінімізувати вплив людини на весь процес від виготовлення спиртів до їхньої витримки та пакування готової продукції. 
Гості нашої області висловили єдину думку про те, що такими сучасними підприємствами слід пишатися. факультет агротехнологій, Всеукраїнська олімпіада

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget