Здобувачка МНАУ взяла участь у відкритті Кар’єрного центру в Миколаєві

20 грудня 2025 року відбулося урочисте відкриття Кар’єрного центру, створеного з метою підтримки професійного розвитку студентів, розширення їхніх можливостей працевлаштування та співпраці з роботодавцями регіону.

У заході взяла участь здобувачка вищої освіти обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету Єлизавета Федчерова, яка долучилася до обговорення перспектив студентських стажувань та першого професійного досвіду.

На відкриття були запрошені партнери, які підтримують молодь у здобутті кар’єрних компетентностей та соціального захисту. Серед них — представники громадської організації “Десяте квітня”, які поділилися досвідом у сфері правової підтримки та соціальної адаптації молоді. Також до події приєдналися представники UNICEF, що відзначили важливість створення безпечного й підтримувального середовища для розвитку студентів.

Свою позицію щодо захисту дітей і молоді озвучив і представник міжнародної ініціативи Save the Children, наголосивши на важливості співпраці з університетом у межах освітніх та соціальних проєктів.

Відкриття Кар’єрного центру стало ще одним кроком до формування сучасного освітнього простору, що допомагає студентам упевнено входити у ринок праці, розвивати навички та знаходити власний професійний шлях. 



 

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget