Представники МНАУ взяли участь у заходах, організованих за підтримки Cormack Consultancy Group

    15 та 16 жовтня 2025 року представники Миколаївського національного аграрного університету взяли участь у двох важливих заходах, організованих за підтримки Cormack Consultancy Group — компанії, що активно сприяє розвитку міжнародної співпраці між українськими та британськими закладами вищої освіти.
    15 жовтня відбувся онлайн-захід, присвячений розвитку партнерської взаємодії між українськими та британськими університетами у напрямку створення спільних стартапів. Учасники обговорили можливості реалізації інноваційних ідей, комерціалізації наукових розробок, а також механізми залучення молодих дослідників до міжнародних підприємницьких ініціатив. Представники МНАУ долучилися до обговорення перспектив участі університету у майбутніх партнерських програмах і стартап-проєктах.
    16 жовтня відбулася стартова зустріч спільноти ініціативи «Twinning», організована компанією Cormack Consultancy Group за підтримки Міністерства закордонних справ, Співдружності націй і розвитку Великої Британії (UK Foreign, Commonwealth & Development Office, FCDO), Міністерства освіти і науки України, а також офісів Програми «Горизонт Європа» у Великій Британії та Україні.
    Метою ініціативи є посилення співпраці між Україною та Сполученим Королівством у межах програм «Горизонту Європа», сприяння створенню міцних міжнародних наукових партнерств, розвитку спільних дослідницьких проєктів і підготовці конкурентоспроможних заявок на фінансування.
    Програма передбачає проведення тематичних вебінарів і лабораторій для формування консорціумів, надання консультацій і створення навчальних матеріалів, які сприятимуть розвитку наукового потенціалу українських закладів вищої освіти.


Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget