РЕАЛІЗАЦІЯ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ

Інституції місцевого економічного розвитку громад (ІМЕР) – це один із основних інструментів для активізації життя у громадах, вирішення спільних проблем та створення нових можливостей для території. Саме останньому 17.11.2021 р. була присвячена лекція для здобувачів вищої освіти четвертого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Після ознайомлення із загальними засадами створення та функціонування інституцій місцевого економічного розвитку професор кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки А.В. Ключник запропонувала здобувачам вищої освіти пройти онлайн-курс «Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад», який розроблений в межах проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України.
Учасники онлайн-курсу дали відповіді на такі запитання: що таке інституції місцевого економічного розвитку громад та якою є їхня роль; порядок створення ІМЕР, механізми реєстрації, необхідні ресурси для створення; запуск, налагодження діяльності, досягнення сталості ІМЕР; фінансові моделі діяльності ІМЕР; приклади ІМЕР та їх проєктів.
Після проходження курсу всі учасники отримали відповідні сертифікати.факультет менеджменту,кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget