Екскурсія учнів 9-11 класів Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

16 вересня до Миколаївського національного аграрного університету завітали учні Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Учні 9-11 класів відвідали факультети Миколаївського НАУ, взявши участь у профорієнтаційному заході, організованого кафедрою готельно-ресторанної справи та організації бізнесу. 

В актовій залі університету наших гостей привітав декан факультету довузівської підготовки Марценюк І.М. та ознайомив учнів із спеціальностями, за якими ведеться підготовка здобувачів вищої освіти у МНАУ.

Під час екскурсії Миколаївським національним аграрним університетом наші гості відвідали різні факультети та кафедри, ознайомилися з навчальними лабораторіями, аудиторіями, мультимедійними аудиторіями, спортивними залами, бібліотекою та центр громадського харчування. Активну участь у заході прийняли здобувачі вищої освіти факультету менеджменту, які відмітити про значні переваги та можливості (отримання якісних знань, стажування і проходження практики за кордоном, самореалізація, безцінний досвід та яскраве студентське життя), що відкриваються перед школярами при вступі до Миколаївського НАУ.

Гостинність та невимушена атмосфера спілкування наших гостей зі студентами й науково-педагогічними працівниками університету сприяли тому, щоб допомогти учнівській молоді Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів визначитися із майбутньою професією, адже її вибір є одним із найважливіших і, водночас, одним із найскладніших рішень у житті людини.

Ректорат Миколаївського національного аграрного університету та кафедра готельно-ресторанної справи висловлює щиру подяку дирекціям Веселинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради за організацію приїзду випускників закладів. 

Бажаємо майбутнім випускникам успіхів та запрошуємо до великої родини Миколаївського національного аграрного університету!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget