Диплом фінансиста від МНАУ – запорука успішного професійного старту!

Кожен здобувач, який  навчається у закладі вищої освіти, безумовно мріє про отримання диплому та подальше працевлаштування за здобутою кваліфікацією. Вибір закладу для навчання та отримання диплому – це найперша умова для успішної реалізації мрій  майбутнього молодого фахівця!

Випускники Миколаївського національного аграрного університету реалізовують свої професійні мрії без перешкод!  Як розпочала свою кар’єру, отримавши диплом бакалавра – фінансиста, поділилася Мухіна Аліна, яка закінчила університет лише у червні 2021 року. Сьогодні Аліна -  фахівець з обслуговування клієнтів у відділенні №269 Укрсиббанк м. Миколаєва. 

Аліна зазначає, що навчаючись в університеті, вона мала змогу отримати достатній рівень практичної підготовки в різних установах та організаціях, визначитись з пріоритетною для себе професійною сферою - банківською. Здобуті навички та диплом фінансиста гарантували їй працевлаштування за бажаним напрямом! 

Вибір закладу вищої освіти та майбутньої спеціальності необхідно робити свідомо, тоді ваші мрії здійсняться!Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget