Науково-дослідна робота

У межах програми проведення науково-дослідної роботи з метою визначення ефективності використання на першому стерньовому обробітку ґрунту дослідних зразків різних ґрунтообробних знарядь бренду «LOZOVAMACHINERY» доцентом кафедри рослинництва та садово-паркового господарства факультету агротехнологій Маргаритою Корховою проводяться дослідження в Навчально-науково-дослідному господарстві МНАУ.
Мета досліджень – визначення ефективності використання ґрунтообробних знарядь на першому стерньовому обробітку.
Згідно з програмою дослідження визначали степінь збереження активності ґрунтової біоти. Кількісний склад черв’яків визначали методом розкопки на ділянці 10×10 см і 25 см вглиб уздовж діагоналі поля та підрахунку до обробітку та після, в 5 місцях на кожній ділянці. Наявність ґрунтової біоти свідчить про здоровий та структуризований ґрунт, покращення аерації, інфільтрації води, стійкості та родючості ґрунту. Розкопку ґрунту проводили студенти 1 курсу факультету агротехнологій.
Результати науково-дослідної роботи будуть висвітлені у наукових працях та впроводженні в навчальний процес.факультет агротехнологій,кафедра рослинництва

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget