Закордонна практика в Англії

Під час проходження закордонної практики в Англії, за підтримки керівництва Миколаївського НАУ я, здобувач вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 201 «Агрономія» Білик Анна, мала можливість закріпити свої знання із садівництва та стандартизації, на фермі AJ&CI.Snell, яка спеціалізується на вирощуванні та постачанні малини, полуниці, чорниці та ожини по всій Великобританії та Європі.
За весь термін практики я вивчила всі технологічні процеси вирощування плодово-ягідних культур на фермі від посадки до відправлення зібраної продукції в супермаркети. Пройшла інструктаж із правил збору врожаю щодо дотримання стандартів Англії. Наприкінці сезону я пройшла додаткове навчання із догляду за малиною та чорницею.
Завдяки професійному міжнародному стажуванню, яке надає Миколаївський НАУ, я маю чудовий додаток до резюме. Маючи такий досвід, знайти хорошу роботу в Україні буде просто.
Найголовніше те, що я зрозуміла як працює сільськогосподарська галузь в країнах Європи, запозичила нові ідеї.факультет агротехнологій,закордонна практика

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget