ЗМІЦНЮЄМО КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 162-«БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ»

Оскільки життя не стоїть на місці, реалії сьогодення вимагають від науково-педагогічного працівника бути відкритим та готовим до змін і невтомно самовдосконалюватися. А рівень освіти викладача закладу вищої освіти визначає ефективну реалізацію його професійних навичок.
Тому співробітники кафедри генетики, годівлі тварин та біотехнології професор М.І. Гиль та доценти О.І. Каратєєва і І.А. Галушко успішно завершили навчання, захистили дипломні роботи та здобули вищу освіту за освітньою спеціальністю 162-«Біотехнології та біоінженерія» СВО «Магістр» в одному із провідних закладів вищої освіти Харківській державній зооветеринарній академії.
Колектив кафедри ГГТБ факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології щиро вітає своїх науково-педагогічних працівників із черговим здобутком та зичить подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях задля процвітання рідної alma mater!Колектив кафедри ГГТБ


факультет ТВППТСБ,кафедра ГГТБ

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget