Участь у семінарі-тренінгу «Як втілити в життя власну ідею або винахід»

17 лютого 2021 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці у межах роботи Клубу молодих і креативних «Територія науки» відбувся семінар-тренінг «Як втілити в життя власну ідею або винахід».
На зустрічі були обговорені питання охорони винаходів в Україні та за кордоном, захисту прав та інтересів власників ідей або винаходів, акцентувалася увага на проблемах реєстрації та вже на безпосередньому впровадженні власних розробок у життя та виробництво.
У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники та студенти факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету. Зокрема, заступник декана з наукової роботи, канд. с.-г. наук, доцент А.В. Панфілова ознайомила учасників семінару з досягненнями факультету агротехнологій щодо отримання науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти патентів та авторських свідоцтв, яких за останні роки налічується більше 80.
Колектив факультету агротехнологій щиро вдячний організаторам семінару-тренінгу та сподівається на подальшу співпрацю з Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою!

 

факультет агротехнологій

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget