Навчатися на роботі: дуальна освіта в Миколаївському НАУВ умовах сьогодення можливість здобути якісну професійну освіту є запорукою  успішного працевлаштування.
Зокрема, ефективною є така форма навчання як дуальна, оскільки кваліфікація здобувача вищої освіти формується не тільки в процесі теоретичного навчання, а й у практичній діяльності.  Це спосіб набуття знань шляхом об'єднання навчального процесу в Миколаївському національному аграрному університеті та безпосередньо на робочих місцях підприємств.
Відповідно до договору про проведення спільної навчально-виробничої діяльності та вимог дуального навчання у Миколаївському НАУ здобувачі вищої освіти 3 курсу обліково-фінансового факультету спеціальності 071 «Облік і оподаткування» проходили виробничу практику з фінансового обліку у провідних аграрних підприємствах Миколаївської та Херсонської областей.
Проходження практики на виробництві дозволяє підготувати висококваліфікованих фахівців з обліку і оподаткування, а головне - після закінчення навчання здобувачів вищої освіти Миколаївського національного аграрного університету вже чекають на робочих місцях.
Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget