Профорієнтаційна робота серед учнів 11-х класів Веселинівського району Миколаївської області

18 жовтня 2019 року співробітники кафедри готельно-ресторанної справи та організації бізнесу Миколаївського національного аграрного університету провели профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх школах Веселинівського району.
Вони відвідали Катеринівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новокатеринівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Широколанівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Опорний навчальний заклад «Ставківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселинівської районної ради Миколаївської області.
Викладачі кафедри доцент Кушнірук В.С. та асистент Павлюк С.І. розповіли учням про здобутки Миколаївського національного аграрного університету, факультети університету, навчання за спеціальностями, форми та умови навчання студентів. Крім того, майбутніх випускників шкіл запросили взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників з 8-ми предметів, що дає можливість отримати додатково до 20 балів за одним із конкурсних предметів при вступі до університету, краще підготуватися до ЗНО, вступити на навчання до Миколаївського НАУ за державним замовленням.
Також учнів запросили взяти участь у Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ, який пройде 26 жовтня 2019 року.
Багато випускників шкіл з цікавістю сприйняли інформацію та виявили бажання навчатися в Миколаївському національному аграрному університеті.
Дякуємо дирекціям Катеринівської, Новокатеринівської, Широколанівської та Ставківської ЗОШ I-III ступенів Веселинівського району Миколаївської області за співпрацю із ректоратом Миколаївського національного аграрного університету!
Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget