Профорієнтаційна робота кафедри іноземних мов


18 жовтня 2019 року викладачі кафедри іноземних мов на чолі із завідувачем кафедри Артюховою О. В. радо зустріли учнів 11-х класів шкіл Арбузинського району. До стін Миколаївського національного аграрного університету завітали випускники Арбузинської ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка, Новокрасненської ЗОШ І – ІІІ ст., Садівської ЗОШ І – ІІІ ст. та Воєводської ЗОШ І – ІІІ ст., яких супроводжували провідний фахівець з питань зайнятості Арбузинської районної філії Миколаївського ОЦЗ Шарата О.М, вчитель біології Арбузинської ЗОШ №2 Лихіцька О.О. та вчитель математики Садівської ЗОШ Шевченко І.В.
Гостей було ознайомлено із правилами вступу до закладів вищої освіти України, надано інформацію щодо факультетів та спеціальностей МНАУ. Проведено екскурсію навчальними корпусами, аудиторіями, лабораторіями та навчальними полігонами. Майбутні абітурієнти мали змогу вочевидь оцінити умови проживання в гуртожитку та посмакувати обід у їдальні Миколаївського національного аграрного університету.
Бажаємо успіхів учнівській молоді арбузинського району та запрошуємо вступати до нашого університету!Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget