Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту та маркетингу

26 вересня 2019 року учнів 11-А класу Миколаївського юридичного ліцею радо зустріли науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту та маркетингу.
Декан факультету довузівської підготовки Ігор Михайлович Марценюк ознайомив абітурієнтів із правилами вступу до закладів вищої освіти України та надав інформацію про можливості та переваги навчання на підготовчих курсах Миколаївського національного аграрного університету.
 Асистент кафедри менеджменту та маркетингу Стільник Віта Володимирівна ознайомила майбутніх абітурієнтів із матеріально-технічною базою університету, провела екскурсію навчальними корпусами, відкрила особливості професій менеджера, керівника підприємств та організацій, управителя з адміністративної діяльності, а також надала інформацію щодо можливості пройти стажування за кордоном за спеціальністю.
Учні відвідали тренінговий центр, де асистент кафедри менеджменту та маркетингу Зінгаєва Наталя Євгеніївна провела для учнів тренінг «Елементи сучасного менеджменту», під час якого абітурієнти змогли відчути себе керівниками та перевірити свої здібності менеджерів. 
Учні відвідали спортивну залу університету, де дізналися про спортивні секції, які дозволяють студентам розкрити їхній спортивний потенціал.
Бажаємо успіхів учнівській молоді Миколаївського юридичного ліцею та запрошуємо вступати до нашого університету.факультет менеджменту, кафедра менеджменту та маркетингу, профорієнтаційна робота

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget