Участь студентів-першокурсників технологічного факультету у спортивних змаганнях «Нумо, хлопці!»

06 листопадах у стінах Миколаївського національного аграрного університету пройшли традиційні спортивні змагання серед перших курсів «Нумо хлопці!», які присвячені – Дню захисника України. Цікавим та видовищним були змагання, хлопці показали себе сильними та витривалими – справжніми чоловіками! 
Команді факультету ТВППТСБ у загальному заліку до призового місця не вистачило декілька балів, тому вона зупинилася за мить до п’єдесталу. Наші хлопці мужньо вистояли у всіх конкурсних змаганнях, та ще раз довели, що вони в нас найкращі! 
Хочеться відзначити Савінова Владислава, який посів І місце в змаганнях із дартсу, та капітана команди Нікітіна Данила, який проявив себе справжнім лідером в кожному виді змагань. Також, наші хлопці показали злагодженість та вміння працювати в команді, посівши II місце в конкурсі з перетягування канату, поступившись лише команді інженерно-енергетичного факультету. Вболівальники, які всіма силами підтримували команду ще раз впевнились, що саме наші хлопці найкращі.
Особливу увагу та слова подяки хочеться висловити тренеру нашої команди – Гладир Ользі Євдокимівні, яка зробила величезний внесок у підготовку наших хлопців, проводила тренування та щиро підтримувала команду на змаганнях. Дійсно, викладач, який знає свою справу та допомагає йти до перемог!
Ми щиро вітаємо та пишаємось нашими студентами-першокурсниками і зичимо їм подальших звершень! 


Заступник декана факультету ТВППТСБ з ВР 
О.І. Каратєєва

факультет ТВППТСБ, спортивні змагання

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget