Секційне засідання за напрямом «Сучасні комп’ютерні технології в економіці й освіті»

23 березня 2017 року відбулось засідання секції «Сучасні комп’ютерні технології в економіці й освіті» в рамках 29 студентської науково-практичної конференції.
В конференції взяли участь 22 здобувачі вищої освіти факультетів менеджменту, обліково-фінансового, агротехнологій та технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології.
Відкривав секційне засідання завідувач кафедри інформаційних систем та технологій к.т.н., доц. Волосюк Ю. В. Він привітав молодих науковців, які в процесі підготовки до конференції досліджували актуальні теми використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності майбутніх фахівців. Голова  секції висловив свої сподівання, що наукові пошуки присутньої творчої молоді обов’язково набудуть практичного впровадження в подальшому.
Розпочали роботу секції студенти 3 курсу обліково-фінансового факультету (група Б3/1), які досліджували  використання хмарних технологій, автоматизованих систем обліку у економічній діяльності. Науковим керівником  здобувачів - к. екон. н., асистент Мороз Т. О.
Широкий спектр важливих для суспільства тем охопили студенти 1 курсу факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології (групи Т1/1, Т1/2) під керівництвом ст. викладача Борян Л. О. Здобувачі вищої освіти  обговорили досить серйозні теми: можливості використання комп’ютерних технологій на службі людей з особливими потребами; 3D-принтерів, що допомагають у створенні людських органів та кісток; штучного інтелекту. Але молодь цікавлять і актуальні для них теми потенціалу розвитку кіберспорту в Україні, використання програмних засобів для створення відеоконтенту.


Майбутні менеджери, маркетологи, економісти обліково-фінансового факультету та факультету менеджменту (групи Б1/1, Ф 1/1, Мен 1/2) під керівництвом к. пед. н., ст. викладача Бондаренко Л. В. презентували використання сучасних інструментів опрацювання та графічної інтерпретації інформації (скрайбінгу, сторітелінгу, mind-менеджменту), гейміфікації в маркетинговій діяльності, соціальних медіа у просуванні товарів та послуг, QR-кодів в рекламі, відеоблогінгу як сучасного тренду у бізнесі.
Здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій (групи А 1/1, А 1/2) під керівництвом к. пед. наук, доцента Нєлєпової А. В.  у своїх виступах порушили важливі проблеми аграрного сектору та запропонували можливі шляхи його інноваційного розвитку  з використанням  інформаційно-комунікаційних технологій.Особливе враження на присутніх слухачів справили виступи здобувачів вищої освіти Кириленко А., Маринич Н., Денисової І., Степаненко В., Кучеренко В.

Із презентаційними матеріалами виступаючих бажаючі можуть ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2nt4UZR

Інформацію підготувала к. пед. н., ст. викладач Бондаренко Л.В.

кафедра інформаційних систем і технологій, студентська конференція, 2017, обліково-фінансовий факультет

Дописати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget