Вітаємо студентів – переможців (призерів) Всеукраїнських конкурсів та олімпіад!

Вітаємо студентів – переможців (призерів) Всеукраїнських конкурсів та олімпіад 
у 2012-2013 н.р. 
 Миколаївського національного аграрного університету
ІІ  тур Всеукраїнського  конкурсу  студентських  наукових  робіт

1. Левкова О. С. – студентка агрономічного факультету групи А 4/1 «Агрономія», диплом
І ступеня 
2. Наумова А. Ю. – студентка  обліково-фінансового факультету групи Б 5/1 «Економіка сільського господарства і АПК» диплом  І ступеня 
3. Тиха Р. О. – студентка факультету менеджменту, групи E-5/1 «Менеджмент» диплом ІІ ступеня 
4. Бойко А. С. – студентка факультету менеджменту, групи E-5/1 «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» диплом ІІ ступеня 
5. Візіренко О. М. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 6/2 «Машинознавство» диплом ІІ ступеня 
6. Крамаренко О. С. – студент факультету ТВППТСБ, групи Т6/2 «Зоотехнія» диплом ІІ ступеня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України;
7. Тидинян М. С. – студентка факультету  менеджменту, групи ЗЕД 4/3 «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» диплом ІІІ ступеня 
8. Шебанін П. О. – студент факультету ТВППТСБ, групи Т 5/2 «Біологія» диплом ІІІ ступеня 
9. Скорозинська А. В. – студентка обліково-фінансвого факультету, групи Б 4/1 «Бухгалтерський облік» диплом ІІІ ступеня 
10. Залога Є. І. – студент факультету  механізації сільського господарства, групи Ен 5 «Електротехніка та електромеханіка»  диплом ІІІ ступеня 
11. Бейзгерць Д. В. – студент факультету механізації сільського господарства, групи П 5 «Безпека життєдіяльності» диплом ІІІ ступеня 
12. Кім Н. І. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 4/2 «Машини та засоби механізації СГБ» диплом ІІІ ступеня 
13. Алтухов О. М. – студент  факультету механізації сільського господарства, групи М 5/2 «Машини та засоби механізації СГБ» диплом ІІІ ступеня
14. Приймак А. Ю. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 6/2 «Обробка матеріалів у машинобудуванні» диплом ІІІ ступеня 
15. Соловей А. І. – студент обліково-фінансового факультету, групи Б 5м/1 «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» диплом ІІІ ступеня 
16. Ворона П. В. – студент Агрономічного факультету, групи АМ 5/2-2 «Агрономія» диплом ІІІ ступеня 
17. Тесляр В. О. – студентка факультету менеджмент, групи Е 3/3 «Економіка сільського господарства і АПК» диплом за ІІІ ступеня 
18. Стеценко С. С. – студент факультету  механізації сільського господарства, групи Ен 4/1 «Електричні машини та апарати» диплом ІІІ ступеня 

ІІ  етап  Всеукраїнської студентської олімпіади

1. Коваленко Б. С. – студент факультету  механізації сільського господарства,  групи М 3/3 «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» диплом І ступеня 
2. Шевченко К.С. – студентка факультету механізації сільського господарства, групи П5 (маг) «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» диплом І ступеня 
3. Сухорукова Г. С. – студентка факультету ТВППТСБ, групи Т2/3 «Біологія тварин» диплом І ступеня 
4. Єльченко Н. О. – студентка агрономічного факультету, групи  А 2/2 «Біологія рослин» диплом за І ступеня 
5. Боєва О. В. – студентка обліково-фінансового факультету, групи  Б  4/1 «Облік і аудит» диплом І ступеня 
6. Кондря Д. І. – студент факультету механізації сільського господарства, групи  М 3/1 «Деталі машин та основи конструювання» диплом ІІ ступеня 
7. Сухович К. С. – студентка агрономічного факультету, групи А 4/1 «Екологія»  диплом ІІ ступеня 
8. Фісюн А. М. – студент факультету менеджменту, групи  E-5/3 «Економіка природокористування» диплом ІІ ступеня 
9. Удоденко В. Ю. – студентка  факультету менеджменту, групи ЗЕД 5/2 «Менеджмент ЗЕД» диплом ІІ ступеня 
10. Марикіна К. С. – студентка факультету ТВППТСБ, групи Т 5/1 «Технологія виробництва і переробки продукції твариницвтва» диплом ІІ ступеня 
11. Великоіваненко В. С. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 4/1 «Ремонт машин» диплом ІІІ ступеня 
12. Телещак А. В. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 5/2 (маг) «Ремонт машин» диплом ІІІ ступеня 
13. Болгов О. В. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 3/1 «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» диплом ІІІ ступеня на базі Миколаївського національного аграрного університету;
14. Нагерняк Д. С. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 4/1 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» диплом  ІІІ ступеня 
15. Топалов Є. І. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 5/1 (маг) «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» диплом ІІІ ступеня 
16. Пройденко Є. Є. – студент факультету механізації сільського господарства, групи М 5/1 (маг) «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» диплом ІІІ ступеня 
17. Хрипливий В. Ю. –  студент факультету механізації сільського господарства, групи М 5/2 (маг) «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» диплом ІІІ ступеня 
18. Курган М. А. – студентка агрономічного факультету, групи А 3/5 «Геодезія, картографія та землеустрій» диплом ІІІ ступеня 
19. Молчанова А. М. – студентка агрономічного факультету, групи АМ 5/2 «Агрономія» диплом ІІІ ступеня
20. Хомик А. В. – студентка факультету ТВППТСБ, групи Т2/2 «Біологія тварин» диплом ІІІ ступеня 
21. Федоров П. В. – студент агрономічного факультету, групи А2/1 «Біологія рослин» диплом ІІІ ступеня 
22. Голяк Ю. В. – студентка обліково-фінансового факультету, групи Б  5/2 «Облік і аудит» диплом ІІІ ступеня 
23. Пласкін О. М. – студентка факультету ТВППТСБ, групи  Т 5/2 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» диплом ІІІ ступеня.

Опублікувати коментар

[disqus][facebook]

MKRdezign

Контактна форма

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

На платформі Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget