Збірна команда МНАУ з баскетболу посіла ІІ місце на Всеукраїнських спортивних іграх

З 18 по 21 вересня 2012 року в м. Біла Церква на базі Білоцерківського НАУ відбулися змагання з баскетболу Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ ІІІ–ІV р.а серед чоловіків. Збірна команда МНАУ активно взяла участь у цих змаганнях.

В напруженій і безкомпромісній боротьбі наша  команда завоювала ІІ місце, поступившись лише місцевій команді Білоцерківського НАУ. Кращими в складі команди МДАУ були студенти: В.Усік (Т 3/1), В Бабін. (Т 2/1), С.Хмельов (Б 4/2), С.Вершинін (Т 1/3), В.Петренко (ЗЕД 1/1).

За підсумками змагань збірна команда студентів Миколаївського НАУ з баскетболу (чоловіки) під керівництвом тренера А.Д. Нікольчева стала срібним призером Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Всі спортсмени нашої збірної команди отримали медалі, почесні грамоти та  кубок. Вітаємо переможців! Бажаємо нових блискучих перемог!

З 18 по 21 вересня 2012 року в м. Біла Церква на базі Білоцерківського НАУ відбулися змагання з баскетболу Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ ІІІ–ІV р.а серед чоловіків.