Спартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ. Січень 2010 року

20 січня 2010 року проходила спартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ. Змагання проводились з п´яти видів спорту: стрільби, дартсу, футзалу, настільного тенісу та волейболу. Кількість учасників спартакіади – 135 осіб.

Найбільш цікавими та масовими були змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки. Виграли змагання викладачі факультету механізації. В особистому заліку з результатом в 84 очки переміг Марценюк І.М. (агрономічний факультет), ІІ місце з результатом 83 очки посів Іхсанов Ш.М. (обліково-фінансовий факультет), ІІІ місце з результатом 81 очко посів Огієнко М.М. (факультет механізації сільського господарства).

В усіх інших видах змагань переможцями стали викладачі факультету культури й виховання. Переможцем спартакіади науково-педагогічних працівників та співробітників МДАУ стала команда викладачів факультету культури й виховання. Команда-переможець нагороджена перехідним кубком.

Cпартакіада науково-педагогічних працівників та співробітників Миколаївського державного аграрного університету.